Newsletter
promo cod:

WARTO ZOBACZYĆ

​Dziękujemy za zainteresowanie naszym obiektem.

Będzie nam miło Państwa gościć.

Cieszymy się gdy przyjeżdżają do nas rodziny z dziećmi, wówczas dzień staje się wypełniony uśmiechem i radością płynącą od najmłodszych.

Aby pobyt u nas był przyjemy przygotowaliśmy wiele udogodnień i pomysłów na spędzenie czasu. Jako obiekt przyjazny rodzinie zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Nasi Goście mogą skorzystać m.in. z wyśmienitej restauracji, ogrodu, w którym znajduje się mobilny plac zabaw dla dzieci oraz różnorodnych gier znajdujących się w obiekcie.

Atrakcje w Hotelu

  • kącik zabaw
  • zabawki, gry planszowe i kolorowanki,
  • stół do gry w piłkarzyki
  • toaleta z przewijakiem dla małych dzieci
  • restauracja z menu dla dzieci, krzesełka dla najmłodszych
  • koce i koszyki piknikowe, leżaki
  • mega klocki w ogrodzie

 Atrakcje w okolicy


Gdzie można wyjechać z Rzeszowa z dziećmi?

Mamy dla Was kilka propozycji – listę miejsc, które leżą niedaleko od centrum miasta.


1.Lotnisko Jasionka (ok. 12 km). Dzieci z fascynacją patrzą na samoloty. Ale czy widziały kiedyś jakiś z bliska? Pojedźcie do Jasionki i pokażcie im startujące, lądujące i kołujące po pasie samoloty. Taras widokowy idealnie się do tego nadaje.


2. Zabajka (odległość ok. 14 km). Tu mieści się klub jeździecki o tej samej nazwie. Można pojeździć na koniu i w bryczce lub zobaczyć, jak robią to inni. W mini-zoo czekają na Was zwierzęta bardziej egzotyczne niż konie. Można też pospacerować po okolicznych lasach. Podobne atrakcje oferuje pobliska stadnina „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim.


3. Zalew w Bratkowicach (ok. 15 km). Spore kąpielisko, spora plaża, możliwość wypoczynku i uprawiania sportów wodnych z dala od zgiełku miasta, pod lasem. Jeśli temperatury nie rozpieszczają aż tak, żeby się wygrzewać, pobliski las to doskonałe miejsce do spacerów.


4. Łańcut (ok. 17 km). Kompleksu parkowo-zamkowego w Łańcucie nie trzeba specjalnie reklamować. To jeden z najbardziej znanych zabytków województwa podkarpackiego.            Z kronikarskiego obowiązku przypominamy jednak o wielkim zamku, o rozległym parku, po którym można spacerować, o oranżerii, storczykarni, stajniach i wozowni.


5. Medynia Głogowska (ok. 19 km). Medynia to centralny punt Szlaku Garncarskiego w gminie Czarna. Mieści się tu Zagroda Garncarska, czyli mini-skansen, w którym można zobaczyć nie tylko garncarskie piece i inne narzędzia, nie tylko wykonane w różnych technikach dzieła garncarzy, ale też samemu, pod okiem instruktora, popróbować pracy na kole garncarskim.


6. Rezerwat Zabłocie (ok. 20 km). Te lasy i stawy na północny-zachód od Rzeszowa to doskonałe miejsce na spacer albo wycieczkę rowerową. W jej trakcie uważnie się rozglądajcie – żyje tu mnóstwo gatunków zwierząt, szczególnie ptactwa wodnego.


7. Sołonka (ok. 25 km). Wieś w gminie Lubenia, w której znajdziemy źródło wody leczniczej i kaskadę solankową. Mocno najodowane powietrze zachęca do spacerów po okolicznych lasach i wzgórzach.


8. Markowa (ok. 25 km). Skansen w Markowej i działające przy nim od niedawna Muzeum Polaków Ratujących Żydów w czasie II Wojny Światowej to dobre miejsce, by odwiedzić je z trochę starszymi dziećmi.


9. Basen w Sokołowie Małopolskim (ok. 25 km). W Rzeszowie nie ma aquaparku z górnej półki, ale świetny kompleks znajdziemy w Sokołowie. Przynajmniej jeden ranking uznaje go za najlepszy w województwie. Kilka basenów (w tym dwa dla dzieci), zjeżdżalnia, jacuzzi i szatnia rodzinna to tylko niektóre z tutejszych atrakcji i udogodnień.


10. Góra Ropczycka (ok.25 km). Ta wieś przy Sędziszowie Małopolskim ma bardzo bogatą historię. Zobaczyć tam można niejeden zabytek, ale my proponujemy spacer ścieżką edukacyjną w parku „Buczyna”, która prowadzi przez park leśny, wokół stawów podworskich. 2-kilometrowa ścieżka jest do przejścia nawet dla najmłodszych, a wrażeń można zebrać co niemiara.


11. Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej (ok. 30km)

Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej przedstawia architekturę Rzeszowiaków i Lasowiaków z północnej części obecnego woj. podkarpackiego. Odwiedzając skanseny często lubimy poczuć się jak w poprzedniej epoce. W Kolbuszowej można tego doświadczyć z podwójną mocą. Raz, dzięki temu, że można zobaczyć tu tak rewelacyjne obiekty jak ponad 250-letni dwór, ponad 200-letnią chałupę, czy zagrodę z Jeziórka. Dwa, na poczucie przeniesienia się w przełom XIX/XX w. pozwala rozmiar skansenu. Ludowe Muzeum w Kolbuszowej jest naprawdę olbrzymie. Odległości między kolejnymi budynkami i ekspozycjami są konkretne. Stąd łatwiej o wrażenie, że udało się przenieść do rzeczywistości w jakiej przed wiekami żyli mieszkańcy północnego Podkarpacia.


12. Rezerwat skalny „Prządki” (ok. 48 km)

Nazwa rezerwatu wywodzi się z legendy, która głosi, że są to panny dworskie z pobliskiego zamku zaklęte w skały za to, że przędły w święto. Na obszarze rezerwatu znajdują się cztery grupy skałek piaskowcowych. Kształty skałek to w większości wyniosłe maczugi przekraczające niekiedy 20 m wysokości, ale są również formy płaskie, bryłowe poprzedzielane szczelinami rozwierającymi się ku górze. Poszczególnym skałom nadane zostały nazwy – m.in.: Prządka-Matka, Prządka-Baba, Herszt, Zbój Madej. Atrakcją rezerwatu jest 5 szlaków turystycznych. Warto z nich skorzystać, podziwiać piękne krajobrazy i widok na zamek Kamieniec.

Leave us your email, you'll be able to get one of the first up-to-the-minute information about our promotions and the most interesting offers
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close